להבין את הסליחה

מהי בעצם סליחה?

איך מבקשים סליחה?

מתי בפעם האחרונה עצרתם לרגע וחשבתם לעצמכם במי פגעתם ולמה בכלל אנחנו פוגעים באנשים. האמת שיש הרבה סיבות וכשאנחנו צוללים לעומק בחלק גדול מהמקרים הבעייה הייתה שלא עצרנו לרגע ולחשוב לפני שאנינו הוצאנו את המילים מהפה דלנו ופגענו באחר.

ללא ספק אם נצליח לעצור ונחשוב על כוחה של המילה נוכל לשנות את התוצאות באופן מיידי וניהיה יותר מאושרים ונצטרך לבקשת פחות סליחה כי נפגע פחות באנשים הקרובים אלינו.

מהי סליחה?

סליחה זו בחירה לשחרר כאב ופצע נפשי, או להמשיך ולהחזיק את הכאב. הסליחה משחררת את השינאה ואת הכאב ללא קשר לאחר או לסיטואצייה והיא בשבילנו. כשנרפה מהתוצאה ונקבל אנשים ודברים כמו שהם נוכל להמשיך הלאה. מזמינה אתכם להיכנס לאתר החברתי : סליחה לחיים רגועים יותר, המרכז אלפי מכתבי סליחה מכל הזמנים ולכתוב את מכתב הסליחה שלכם.

משפטי סליחה

  • סליחה אינה מוחקת את העבר ,סליחה משפיעה על ההווה ומשנה את העתיד
  • סליחה- תמצית החיים בה אנו מוותרים על תקווה לעבר טוב יותר שלא ניתן לשינוי
  • כשאין לך סליחה בחים אתה לא שלם
  • "גם מסע של 1,000 ק"מ מתחיל בצעד קטן"
  • כשאנחנו סולחים /מבקשים סליחה אנחנו שמים סוף למה שהיה

משפטי סליחה באתר סליחה

בקשת סליחה

תפתחו את הלב שלכם תרפאו אותו תפנו אל האדם שממנו אתם צריכים לבקש סליחה תסתכלו לו בעיניים תדברו מהלב שלכם תתכוונו לכל מילה. הסליחה היא עבורכם ועבורו.

כתבו את בקשת הסליחה שלכם שחררו את הכאב תמשיכו הלאה ללא המשקולת המיותרת שאתם סוחבים.

כתבו מכתב סליחה

למה לא בריא לכעוס?

נלסון מנדלה אמר פעם "שכעס הוא כמו כוס רעל שאנחנו שותים ואז מחכים שמישהו אחר ימות", כלומר, אנחנו מרעילים בידיעה את הלב שנו. הגוף שלנו מתנהל לפי הכעס שלנו, הוא מאותת לנו על כעס באי נוחות על ידי תגובות שאנחנו מרגישים מועקה בבית החזה, דפיקות לב מואצות, התכווצויות בבטן, חוסר סובלנות או נדודי שינה. מחקרים רבים מראים כי הכעס הוא רגש הגורם לדלקות , מחלות ואף יכול להוביל לשבץ והתקפי לב.

מה עושים לפני שמבקשים סליחה?

כשאתם באים לבקש סליחה, יש כמה דברים שכדאי לכם לזכור:

  1. מודעות- מה קרה שם? האם שפטנו אמרנו מילים פוגעניות?
  2. קחו אחריות ואימרו, טעינו
  3. סליחה צריכה להיות מגובה במעשים, אחרת היא ריקה מתוכן וחסרת חשיבות.
Facebook Comments