סיפור הרב קו רכבת ישראל

אתמול נסעתי לסבא שלי שגר בחיפה. לפני שנתיים בערך שסבא שלי עבר דירה לאחר שסבתי נפטרה והרבה פעמים נסענו לחיפה ברכבת.

אתמול אמא שלי שאלה אותי "איך את מעדיפה לנסוע באוטו או ברכבת"?

אני אמרתי"ברכבת" וכך היה.

התעוררנו בבוקר והלכנו לכיון הרכבת כשהגענו נזכרתי שכחתי להביא את הרב קו שהוא נותן הנחה של בערך 15 שח על כרטיס הלוך ושוב. היה לנו כמה דקות לפני שנפספס את הרכבת ולכן מיהרנו.

אמא שלי הביאה את הרב קו שלה העבירה עלי גם וקנתה כרטיס לאח שלי,אבל מסתבר שזה רק הסתבך יותר, באנו לעבור ולא הצלחנו כי היו שני כרטיסים, העברנו פעמיים ברב קו וקנינו כרטיס, באנו להעביר את הכרטיסים והייתה בעיה השומר אמר שאי אפשר לעשות ככה והפנה אותנו למנהל המחלקה ולכן גם פיספסנו את רכבת.

הלכנו אליו בריצה כדי לא לפספס את הרכבת השנייה. מנהל המחלקה העביר אותנו לקופה כדי לקבל זיכוי ולקנות מחדש את הכרטיסים ללא בעיה. הלכנו לקופה וקנינו את הכרטיסים וחיכנו לרכבת. הרכבת הגיעה ונכנסנו לרכבת.

הגענו לחיפה וסבא שלי אסף אותנו ונסענו לבית שלו, ואני ואח שלי הלכנו לבריכה שיש לסבא שלי שזאת בריכה של הבניין, אמא שלי וסבא שלי הלכו לקפיטריה בבניין ושתו קפה,אחרי שעה בערך הלכנו לקפיטריה אני ואח שלי ואכלנו קורסון.

עלינו חזרה לבית התקלחנו התלבשנו והלכנו לאכול בקניון שיש מול הבניין של סבא שלי.

הלכנו לאר קפה אבל סניף שונה שיש שם אוכל צהריים בוקר ערב ולא רק מאפים או כריכים.

אני הזמנתי קנלוני שזה מאכל ספרד.י אמא שלי הזמינה סלט עוף אח שלי הזמין פיצה וסבא שלי הזמין שני כריכים. אחר כך הלכנו להסתובב בקניון וביקרנו בחנות מיוחדת שמוכרים שם זה מאכלים מכל העולם ואנו קנינו פסטה צבעונית.

משם המשכנו לחנות נפלאה של גלידות. נכנסו והיו שם מלא טעמים מאוד מיוחדים ולי יש מין "חוק" שכל פעם שאני נכנסת לגלידרייה ויש שם טעמים שאף פעם לא טעמתי אני טועמת טעם חדש ,וכך היה. קניתי כדור של  גלידת עוגת גבינה ותותים שהיה מאוד טעים.

וכאילו שלר שבענו… המשכנו לחנות מאפים לקנות לדרך רוגלך ובורקסים.

היה יום טעים, משביע ומהנה מאוד.

Facebook Comments